• Teenused
 • Tartumaa MTÜ-de tegevus
 • Sündmused
 • MTÜ-de tunnustamine
 • Infomaterjalid
 • Korteriühistute nõustamine KredExi teenuste osas
 • Mittetulundusühing

  Tunnustamiskonkurss 2012

  Konverents toimus 30. novembril Tartus, Dorpati konverentsikeskuses ning oli Kodanikuühiskonna Sihtkapitali poolt rahastatud projekti Motivatsioonisüst Tartumaa kodanikeühendustele keskseks tegevuseks.

  Sellel aastal rääkisime ühiselt motivatsioonist meis ja ühendustest, päeva pealkirjaks „Motivatsioonisüst Tartumaa kodanikeühendustele“. Osalemas oli ca 70 inimest, tuisuse ilma tõttu veidi vähem kui esialgu registreerus.

  Konverents sündis Tartu Ärinõuandla, SA Domus Dorpatensise, Tartumaa Arendusseltsi, Kodukant Tartumaa, Tartu maavalitsuse ja Tartu linna koostööna. Lisaks tavapärastele ettekannetele oli ka kõigil osalejatel võimalik tutvuda teiste ühenduste esindajatega ning oma kogemusi jagada.

  VAATA PÄEVAKAVA

  Inspireeriva kõne motivatsioonist inimestes ja organisatsioonides pidas päeva alguses Elmo Puidet (BDA Consulting OÜ Partner/Vanemkonsultant). Vaata esitlust.

  Teised Tartumaa ühenduste näited ja ettekanded:

  Aime Güsson MTÜ Piiri Peal

  Käthe-Riin Tull Aiesec Tartu

  Martin Noorkõiv Domus Dorpatensis

  Kerda Keevend SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond

   

  Päeva lõpetas Tartumaa parimate kodanikeühenduste, vabakondlaste ja kodanikeühenduste tegevuse toetajate tunnustamine ja tänamine.

  Kõik esitatud kandidaadid

   

  Tunnustatutest pikemalt:

  Aasta kodanikeühendus 2012

  Aasta vabakondlane 2012

  Kodanikeühenduste tegevuste toetaja 2013

  Koostöös Kodukant Tartumaaga kuulutati välja ka Tartumaa Aasta küla!

  Osalejate arvamused üritusest: meeldis päeva üldteema ning erineva kogemuse ning tegevusvaldkonnaga esinejad. Kõige rohkem meeldinuna toodi välja: uued kontaktid, korraldus ja ajas püsimine, Elmo Puideti ettekanne, Madis Masingu ehedus, pauside vestlused vanade tuttavatega, arutelu võimalus konverentsi ajal, veidi pidulik õhkkond ning muusikute etteasted. Vahel on hea ka siis kokku tulla kui keegi teine midagi korraldab ning erinevad inimesed kokku toob, siis tuleb ka endal uusi mõtteid ja ideid.

  Lisainfo:

  Kadri Pau
  Tartu Ärinõuandla
  MTÜ konsultant
  tel. 7428 491
  e-post: kadri@tartu.bas.ee

  Konverentsi läbiviimist toetasid Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Tartumaa Arendusselts ja Tartu maavalitsuse maakondlik arendustegevuse programm.